KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292133
nr 1629 2133
Helga Bergström-Fornell, Monogramsignerad HB, "Bastugatan i vårljus". Olja på duk, 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 45x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:52:21
10/6 18:41:32
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer